Hvala što si nas kontaktirao.
Poslaćemo ti odgovor na unetu adresu u najkraćem roku.

Invalid captcha

Kontaktiraj nas

ZATRAŽI VIŠE INFORMACIJA

Za više informacija o SmartCabinet-u popuni formular ispod i pošalji ga. Javićemo ti se u najkraćem mogućem roku.


CAPTCHA



* Klikom na POŠALJI prihvataš naše uslove koji se odnose na to kako skupljamo i obrađujemo tvoje podatke (informacije o privatnosti).


KONTAKTIRAJ NAS U TVOJOJ ZEMLJI

Izaberi zemlju ispod da saznaš kako da stupiš u kontakt sa svojim lokalnim zastupnikom.

Italija

Kosmosoft Engineering Srl - Srl a socio unico direzione e coordinamento di Kosmo Holding Srl
Ing. Joanna Bernini
+39.3479992050
joanna.bernini@kosmosoft.eu

Belgija

CNCware
Mr. Matthijs Plas
+31 6 24818611
info@cncware.nl
Veldesdoorn 20
1853 AR Heiloo

Belgija (francuski jezik)

Kosmosoft Engineering Srl - Srl a socio unico direzione e coordinamento di Kosmo Holding Srl
Ing. Joanna Bernini
+39.3479992050
joanna.bernini@kosmosoft.eu

Francuska

Kosmosoft Engineering Srl - Srl a socio unico direzione e coordinamento di Kosmo Holding Srl
Ing. Joanna Bernini
+39.3479992050
joanna.bernini@kosmosoft.eu

Nemačka

Kosmosoft Engineering Srl - Srl a socio unico direzione e coordinamento di Kosmo Holding Srl
Mr. Stefano Frignani
+39.3931335024
stefano.frignani@kosmosoft.eu

Irska

Kosmosoft Engineering Srl - Srl a socio unico direzione e coordinamento di Kosmo Holding Srl
Mr. Stefano Frignani
+39.3931335024
stefano.frignani@kosmosoft.eu

Holandija

CNCware
Mr. Matthijs Plas
+31 6 24818611
info@cncware.nl
Veldesdoorn 20
1853 AR Heiloo

Poljska

Teknika Industry Technologies S.A
Mr. Damian Radziejewicz
+48.573782529
damian.radziejewicz@teknika.pl
Opacz-Kolonia

Ujedinjeno Kraljevstvo

Kosmosoft Engineering Srl - Srl a socio unico direzione e coordinamento di Kosmo Holding Srl
Mr. Stefano Frignani
+39.3931335024
stefano.frignani@kosmosoft.eu

Češka

Tekma spol. s r.o.
Mr. Leonardo Malloni
+42.548212320
malloni@tekma.cz
Jirankova 31
Brno

Rumunija

Tech Wood srl
Mr. Davide Lazzari
+40.744539606
info@techwood.ro
Str. Aurel Munteanu nr. 100
Huedin – jud Cluj

Španija

Simatec S.I.
Mr. Luis Ros Garcia
+34.650873510
luis.ros@simatec.biz

Švajcarska

Svizzera (francuski jezik)

Kosmosoft Engineering Srl - Srl a socio unico direzione e coordinamento di Kosmo Holding Srl
Ing. Joanna Bernini
+39.3479992050
joanna.bernini@kosmosoft.eu

Hungary

Anest Group
Deri Peter
+36304766157
deri.peter@anest.hu
Horgásztói u.1
2600 Vác (Václiget)

Hrvatska

LESKO Žiri d.o.o.
Mr. Blaž Erznožnik
+386(0)31341299
blaz@lesko.si
Pot v Skale 10
4226 Žiri

Slovenija

LESKO Žiri d.o.o.
Mr. Blaž Erznožnik
+386(0)31341299
blaz@lesko.si
Pot v Skale 10
4226 Žiri

Litvanija

MachineryAssist
Konstantinos Loukas
+37060365631
konstantinos@machineryassist.com
Pramonės pr. 23
Kaunas

Srbija

Xilia d.o.o.
Mr.Vladislav Jokic
+381 63 213-549
vjokic@xilia.rs
Banatska 35
22305 Stari Banovci

Sweden

Jon Stenberg AB
Mr. Johan Blomster
+46 730 84 67 78
sales@jonstenberg.se
Hedenstorpsvägen 8
554 75 JÖNKÖPING

United States

Stiles Machinery
Ben Williams
616-698-7500
info@stilesmachinery.com

Mexico

Stiles Machinery
Eva Puente
800-283-3275
epuente@stilesmachinery.com

Canada

HOMAG Canada
Marco Fernandes
1-800-797-8231
info-canada@homag.com

Türkiye

Pera 3D
Emin Oğuz
+905065825481
emin@pera3d.com
Istanbul